icon

Panel Komisji Szkolnych

Formularz rejestracji do 3. edycji MOWOS został zamknięty

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Formularz zgłoszenia do 3. edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie został zamkniety.

Termin wysłania wydrukowanego zgłoszenia upływa 30 października (data stempla pocztowego).

 Prosimy o wysłanie jednego wydrukowanego i podpisanego zgłoszenia (listem poleconym, priorytetem) na adres Komitetu Głównego Olimpiady (Komitet Główny MOWOS, Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa). Nie przyjmujemy zgłoszeń faksem. Drugi egzemplarz zgłoszenia przechowuje Komisja Szkolna.

 

W razie konieczności zmiany danych wpisanych w Panelu Komisji Szkolnych prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@mowos.pl

 

lub pod numerem telefonu (22) 564 9725.

Z pozdrowieniami,
Organizatorzy Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

***

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych została założona w 2000 r. przez rektorów 5 polskich państwowych uczelni ekonomicznych (Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu) w celu prowadzenia akredytacji w zakresie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu. Fundacja od 2005 r. jest organizatorem jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju – Olimpiady Przedsiębiorczości. Od 2008 r. Fundacja prowadzi dwa ogólnopolskie projekty edukacyjne: Akademię Młodego Ekonomisty oraz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, których celem jest popularyzacja wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród młodzieży. Organizacja prowadzi szereg działań służących doskonaleniu jakości kształcenia edukacji w polskich szkołach wyższych, propagowaniu i wspieraniu jej najlepszych wzorców.
Strona internetowa Fundacji: www.fundacja.edu.pl.

login icon

Logowanie

Problemy z logowaniem? - kliknij